Produktbeskrivelse
Denne brændeovn fås med glaslåge, aluminiumstop og lukket bagefag.
Denne brændeovn har en stor flammesynlighed igennem den store glaslåge.
| Effekt | 3-9 kW |
| Virkningsgrad | 82 % |
| Varmer | op til 150 m² |
| Højde | 1260 mm |
| Bredde | 540 mm |
| Dybde | 495 mm |
| Farve | Sort stål |
| Brændelængde | 36 cm |
Tilkøb
- Easy closing bundlåge
- Formgulvplade
Contura 610G Style, glaslåge, aluminiumstop og lukket bagefag, sort.
Varenummer (SKU): 301450På lager - Sendes inden for 1-2 arbejdsdage
29.240,00 DKK





















