Produktbeskrivelse
Med store glas på tre sider og et rummeligt brændkammer er Contura i51 virkelig en indsats til det moderne hjem. Teknikken under den æstetiske hætte er særligt tilpasset huse med moderne opvarmningsteknik, der danner undertryk.
| Effekt | 6-11 kW |
| Virkningsgrad | 80 % |
| Varmer | op til 170 m² |
| Højde | 1650 mm |
| Bredde | 770 mm |
| Dybde | 500 mm |
| Farve | Sort |
| Energimærke | A |
Tilkøb:
- Brænderum i sort lak
- 100 kg. powerstone
- Gulvplade i glas
- Tilslutning til udeluft og skorsten
Contura i51 – sort stål
Varenummer (SKU): 301688På lager - Sendes inden for 1-2 arbejdsdage
51.740,00 DKK






















