Produktbeskrivelse
Senza er god til huse med lavt varmebehov som lavenergihuse, mindre rum eller sommerhuse. Senza har støbejernslåge i hele fronten og på toppen. Lågen er selvlukkende med magneter, hvilket giver en lækker og smidig fornemmelse.
| Ydelse | 3-5 kW |
| Opvarmer | 30-100 m2 |
| Virkningsgrad | 79 % |
| Røgafgang Ø | 150 mm |
| Højde | 933 mm |
| Bredde | 458 mm |
| Dybde | 358 mm |
| Brændkammermål – Højde – Bredde – Dybde |
430 mm 318 mm 255 mm |
| Farve | Sort eller grå |
| Energiklasse | A+ |
| Vægt | 96 kg |
Jydepejsen Senza (sort håndtag og sort lufthjul)
Varenummer (SKU): 22420000På lager - Sendes inden for 1-2 arbejdsdage
16.995,00 DKK






















