Produktbeskrivelse
Brændeovnen TermaTech TT20R er en tidløs model, der både egner sig placeret op ad en væg eller i en hjørne på grund af de runde former. Brændeovnen er designet i god kvalitet og er nem at betjene. ligesom de andre brændeovne fra TermaTech, så kommer denne model også med et koldt håndtag og en fordelagtig pris.
| Opvarmer | 30-120 m2 |
| Nominel effekt | 5 kW |
| Virkningsgrad | 83,4% |
| Energimærke | A+ |
| Højde | 1059 mm |
| Bredde | 478 mm |
| Dybde | 419 mm |
| Farve | Sort |
TT 20R – runde sider – sort
Varenummer (SKU): 427 01-602På lager - Sendes inden for 1-2 arbejdsdage
11.995,00 DKK






















