Produktbeskrivelse
Contura 320A er en brændeovn med omramning i artstone og låge i støbejern.
Omramningen i artstone har en ensartet grå nuance og er varmelagrende.
| Effekt | 7 kW |
| Virkningsgrad | 75 % |
| Varmer | op til 120 m² |
| Højde | 850 mm |
| Bredde | 750 mm |
| Dybde | 375 mm |
| Farve | Sort |
| Brændelængde | 50 cm |
| Energimærke | A |
Contura 320A (Artstone med støbejernslåge)
Varenummer (SKU): 301486På lager - Sendes inden for 1-2 arbejdsdage
28.740,00 DKK






















