Produktbeskrivelse
| Effekt | 3-7kW |
| Virkningsgrad | 78% |
| Varmer | op til 120 m² |
| Højde | 504 mm |
| Bredde | 593 mm |
| Dybde | 403 mm |
| Vægt | 92 kg |
| Farve | Sort |
| Brændelængde | 35 cm |
| Energimærke | A |
Tilkøb
Friskluftstilslutning
Contura i6 med glaslåge og ramme
Varenummer (SKU): 301226På lager - Sendes inden for 1-2 arbejdsdage
20.740,00 DKK






















