Produktbeskrivelse
Væghængte TT23RGW forener funktion, design og boligindretning i ét. Ved at montere ovnen på væggen opnåes et let, enkelt og stilrent udtryk, hvorved ovnen bliver centrum i rummet når den er i brug, men samtidig er diskret, når den ikke er.
| Opvarmer | 30-120 m2 |
| Nominel effekt | 5,6 kW |
| Driftsområde | 3-7 kW |
| Virkningsgrad |
81% |
| Energimærke | A+ |
| Højde | 749 mm |
| Bredde | 521 mm |
| Dybde | 421 mm |
| Farve | Sort |
Termatech TT23RGW
Varenummer (SKU): 1627 S01-562På lager - Sendes inden for 1-2 arbejdsdage
16.995,00 DKK























