Produktbeskrivelse
Contura 610 Style er den mindste brændeovn i 600-serien. Denne brændeovn er med ståbejernslåge, aluminimumstop og lukket bagefag.
Der kan vælges enten sort eller grå stål i omramning.
| Effekt | 3-9kW |
| Virkningsgrad | 82 % |
| Varmer | op til 150 m² |
| Højde | 1260 mm |
| Bredde | 540 mm |
| Dybde | 495 mm |
| Farve | Sort el. grå stål |
| Brændelængde | 36 cm |
Tilkøb
- Easy closing bundlåge
- Formgulvplade
Contura 610Style, støbejernslåge, aluminiumstop og lukket bagefag
Varenummer (SKU): 1233 30144427.740,00 DKK




















