Produktbeskrivelse
Brændeovnen Contura 820T Style er designet med fedtsten, som er et naturligt materiale, som lagrer varmen i længere tid, selv lang tid efter at de sidste gløder er gået ud. Fordi fedtsten er et naturligt materiale, er alle sten også unikke.
| Effekt | 5 kW |
| Virkningsgrad | 81% |
| Varmer | op til 120 m² |
| Højde | 965 mm |
| Bredde | 465 mm |
| Dybde | 365 mm |
| Farve | Sort og grå |
| Energimærke | A+ |
Vægt 120 kg.
Contura 820T Style med støbejernslåge og fedtsten
Varenummer (SKU): 301571På lager - Sendes inden for 1-2 arbejdsdage
23.740,00 DKK


















