Produktbeskrivelse
Indsats Contura i4 moderne med tresidet ramme.
- Aftageligt håndtag
- Spjæld i overkanten
- Rist og askeskuffe
| Effekt | 4 kW (3-5) |
| Virkningsgrad | 78% |
| Højde | 550 mm |
| Bredde | 390 mm |
| Dybde | 350 mm |
| Farve | Sort |
| Brændelængde | 25 cm |
| Energimærke | A |
Tilkøb
- Friskluftstilslutning
- Ekstra håndtag i børstet stål.
Contura i4 Moderne – ramme med 3 sider
Varenummer (SKU): 507 30098117.740,00 DKK























