Produktbeskrivelse
Med WIKING Miro 2+ på piedestal får du en brændeovn der syner af meget uden at fylde. Piedestalen løfter brændeovnen op, og giver den et let udtryk. Brændeovnen er med Wiking Autopilot , som sikre en effektiv luftregulering helt automatisk.
| Ydelse | 3-8 kW |
| Nominel effekt | 4,9 kW |
| Virkningsgrad | 78% |
| Røgafgang Ø | 150 mm |
| Højde | 110,8 cm |
| Bredde | 46,8 cm |
| Dybde | 35,5 cm |
| Afstand til brændbart – Siden – Foran ovnen – Bag – Ved hjørnemontering |
31 cm 31 cm 10 cm 10 cm |
| Energiklasse | A |
Wiking Miro 2+ på piedestal
Varenummer (SKU): 1016 100104På lager - Sendes inden for 1-2 arbejdsdage
14.295,00 DKK





















